55genclik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

baba üşüyorum üstümü ört garip ve rezil bir olay

2 posters

baba üşüyorum üstümü ört garip ve rezil bir olay Empty baba üşüyorum üstümü ört garip ve rezil bir olay

Mesaj  cukupha_11 Perş. Eyl. 20, 2007 2:41 pm

uzun bir aradan sonra konu açma şerefine ulaştımBu olay Bursa da olmuş
17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama napsınlar kızı defnetmişler taabi. Aradan birkaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört diyomuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş. Ama ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece, hep aynı rüya: Çok üşüyorum baba. N'olur üstümü ört!

Baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, Nereye bey bu saatte? demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş. Allahım, o an gördüğüne yürek dayanmaz Bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yaparmış...

BENİ ÇOK ETKİLEDİSad
cukupha_11
cukupha_11
Samsunun Gülü :]

Kadın Mesaj Sayısı : 171

baba üşüyorum üstümü ört garip ve rezil bir olay Empty Geri: baba üşüyorum üstümü ört garip ve rezil bir olay

Mesaj  sesej Salı Ekim 02, 2007 3:09 pm

yaaa rezilllik çok üzücüü...Allah islah etsin öle insanlarııı
sesej
sesej
NalmesPşaşe
NalmesPşaşe

Kadın Mesaj Sayısı : 406

- Similar topics