55genclik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BANA SEVMEYİ ÖĞRET!!!

BANA SEVMEYİ ÖĞRET!!! Empty BANA SEVMEYİ ÖĞRET!!!

Mesaj  cukupha_11 Çarş. Eyl. 19, 2007 3:52 pm

Bana sevmeyi ögret..!!

Öyle bir sev ki sensizken bile sadece sen ol yüregimde. . . sadece bana baksın gözlerin. . . sadece bana dokunsun ellerin. . . sevdan bir ateş olsun yüregimde , bütün benligimi sarsın. . . gönlüm bir deli coşsun sende. . . sadece seni bileyim seni seveyim, senin varligina inanayim. . . yeterki sen beni ben olarak sev. .

bana sevmeyi ögret. . tut ellerimden hic birakma. . bir gün ucurum kenarında durarsam sen kurtar beni sadece sen. . . eger olmazsan düserim o ucurumdan. . ölüm cıkar karşıma yinede sen derim. . . sadece sen. . . ! ! !

Al bu yürek senin. . ben seni sen oldugun icin sevdim , ben seni sevdim. . . sadece seni. . . Bilirmisin kac gece yildizlara bakarken agladigimi. . Her animda her dakikada her saniyede seni nefesimle birlikte icime cektigimi. . . Baktigim her yerde sanki sen varsin . . sanki bana ellerini uzatiyorsun ama ben ulasamiyorum. . sonra kaybolup gidiyorsun gözlerimden. . yine isyan ediyorum sensizlige . . keske yanimda olsaydin sana doyasiya bakabilseydim. . . canim yanar icim kanar senin yokluguna alisamadim sevdigim. . . belki yildizlar kadar uzaksin bana ama sen herzaman yüregimdesin. . bendesin. . seni bende yasatacagim sevdigim. .
Unutma ben sevdimmi Allahina kadar severim . . . sartsiz. . kuralsiz. . ve alabildigince sadece SEN derim . . . Tek seni hep seni mahsere sevecegim. . biliyorum sevdigim yolunda ölecegim. . bu sevda tükenirmi saniyorsun yasadigim sürece sadece senin ask sarabindan icecegim . . Iste bu can seni böyle sevdi. . duyuyormusun uzaklardan gelen feryadimi . . sen sen diye haykirisimi . . Her yerde seni arayisimi sanki birden karsima cikacakmissin gibi. . . Hasret fenerleri sönmedi hala. . icimde bir sizi. . icimde firtinalar. . Neolur bana sevmeyi ögret. . sevipte sevilmemeyi degil. . sevipte aldatmayi degil. . bilirsin kandirmaca asklara tahamülüm yok. . . Beni bütün yüreginle sev. . sana ömrümü vereyim. . senin icin ölmeyi bile göze alayim. . senden baskasi yar olmasin gönlüme. . baska gözlere bakmayayim . . . beni verme sakin ellere. . beni sensiz birakma sevdigim. . . Hayatimin günesisin . . senle dogdum senle batayim. . seninle mutluyum seninle. . .

Ahh keske bi kus olsamda senin oldugun diyarlara ucup gelsem. . gelsemde hasretimi dindirsem. . . sana sevdigimi söylesem yine. . ! ! ! !
Bu gönül canima düsman. sizim sizim sizliyor bedenim. . mum gibi eriyor bu benligim. . dermanim kalmadi artik. . . yaniyor icim. . kaniyor yüregim. . adi sadece ask bu eziyetin. . . Bir sen varsin gercek olan hayatimda. . Hayat zaten nedirki bir oyun bir masal degilmi. . offff. . . Anne ben ölüyorum, al beni kucagina. . basimi omzuna yasla. . oksa saclarimi . . aglamak istiyorum koynunda . . kaybolmus bir anahtar gibi yanlizim anne. .

seviyorum

ben anne. .

cok aci cekiyorum . . ayaklarim tutmaz oldu. . dermanim kalmadi. . . yorgunum ben anne. . . düsüncemde ise sadece O . . Ben sanki bastan asagi o oldum anne. . Bu hasretlik beni öldürecek. . tüketecek. . Ben onu sevdigim kadar kimseyi sevmedim anne. . Biliyormusun onu görünce üsürüm yüregim yanarken. . daha bi güzel olurum sanki. . . onu gözümden bile kiskanirim. . ben korkuyorum anne. . onu kaybetmekten . . . . . ! ! ! !

Bana söz verdi :

bana sevmeyi öğret anne. . . ! ! !

Kadın Mesaj Sayısı : 171

- Similar topics