55genclik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sevme beni

sevme beni Empty sevme beni

Mesaj  cukupha_11 Ptsi Eyl. 17, 2007 9:03 pm

kelimeler yetmezdi sana olan sevgimi ifade etmeye.
onlar bile ezilirdi böylesine büyük bir aşk'a şahit oldukları için. hatırlıyor musun? bana neyim olmak istiyorsun diye sorduğunda "her şeyin olmak istiyorum" demiştim.aşkımdan. kendimden öyle emindim ki; dünyaları verseler değişmezdim. senin için nelere, kimlere ne acılara katlanmadım ki ben.her sana güvendiğimde arkama aldığım insanları beni her defasında söz vermene rağmen üzdün ve sensiz bırakıp gittin.sana çok güvenmemin, ihanetinin ve yalanlarının bedelini şimdi çok ağır ödüyorum. sağlığımla, canım yanarak, içimde fırtınalar koparak ödüyorum.sabah ezanları şahidim uykusuz gecelerime, neden allah'ım diye yalvarışlarıma,kimse duymasın diye yastık altında sessiz gözyaşlarıma.bağırarak, haykırarak ağlamak istedim ama yapamadım.kimseler hala bitmek tükenmek bilmeyen, tabirle lanet olası sevgim için, senin için ağladığımı duymasını istemedim. şu an bile kırılan gururuma çektiğim acıya rağmen senden nefret etmediğim için kendime kızıyor bazen de "allah'ım bu tutku ötesi şeyi alın benden" diye yalvarıyorum. bu yürek bu ihaneti haketmemişti. bir insanı mutlu etmek için daha ne yapıla yapılabilirdi. ben sana sevgilinin ötesinde bazen huysuz küçük bir kardeş, bazen abin kadar anladım seni, bazen ondan bile iyi anladım ama sen beni anlamadın. denizler kadar çoşkundun sen,sular kadar serin, yıldızlar kadar uzaktın.sevdiğim, özlediğim, özlemimden şiirler yazdığımdın. ağladığımdın, ağladıkça yok olduğum. sen kelimere sığdıramadığım, üzerler diye sakındığım, severler diye kıskandığımsen... sen benim yaşamak isteyipte yaşamadığım büyük aşkımsın. her şey çok güzel olabilirdi ama sen istemedin. İstediğin zaman neler yapabildiğini benden iyi kimse bilemez. çok cesaretsizdin erken pes ettin. bu yürek yalanlarını ihanetini umursamıyor artık. bu yürek sevgisinin karşılığını alamadığı için yorgun düştü. benim için en zor olan sana değil, senin için ikimiz için kurduğum hayallerime umutlarıma elveda demekti. sen de bilirsin umutların tükendiği noktada yaşamın anlamı kalmaz ve her şey biter. o kadar yıkılan umudun içinden bir tanesi bana kaldığı için bu gün ayaktayım ve dediğin gibi bir gün çok iyi bir baba olucam. kimse seni benim kadar sevmeyecek ve sen işte o gün beni anacaksın.her şeye rağmen sevmek güzeldi. sevgimle sonsuza kadar gurur duyacağım. bana yaşattığın güzel ve kötü günleri asla unutmayacağım. kendi ellerimle yarattığım eseri senin ellerinle parçaladık. bu sefer hiç bir kuvvet sen bile sevgim bile engel olmıyacak bana. bu aşkı daha fazla yaşamayacağım. sana sevgime elveda, yeni umutlara merhaba
cukupha_11
cukupha_11
Samsunun Gülü :]

Kadın Mesaj Sayısı : 171